BATTANİYE YIKAMA


Yorgan ve Battaniyeleriniz;

Makinelerimiz Hijyen Kuralları ile Yıkanır.
Kurutma Makinemiz ile Kurutulur.
Poşetli ve Parfümlü bir şekilde Teslim edilir.

Battaniye ve yorganlar  özel battaniye ve yorgan yıkama makinelerinde, şampuanla yıkanır, durulanır, yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma bölgelerimizde kurutulur. Daha sonra özenle paketlenip sizlere teslim edilmektedir.

Yorgan yıkama nitelik ve tecrübe gerektiren bir iştir. Yılların vermiş bulunduğu tecrübemizle ve tecrübeli kadromuzla sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Yorgan temizleme prosedürü ilk olarak üstünde çıkarılması zor lekeler var ise, özel leke çıkarma prosedürü  uygulanır. Renk verme sorunu varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere yerleştirilerek yıkama prosedürü yapılır.

Yorgan yıkama prosedüründe yün yorgan, pamuk yorgan, saten yorgan, vb yorgan tipleri yer almaktadır. Ayrı ayrı yıkama teknikleri kullanılarak yıkanmaktadır. Yorgan ve battaniyeler makinelerde tek tarafa doğru sıkılma prosedürü yapıldığından, yorganda ve battaniyelerde bozulma ve kırışma gibi problemler olmamaktadır. Bunun yanı sıra ilgi edilen başka hususta yorganlar tek tek yıkanmaktadır. Yani müşterimizin yorganı başka müşterinin yorganıyla aynı anda yıkanmamaktadır. Bizin amacıyla insan sağlığı ön planda olmaktadır.