KOLTUK YIKAMA


KOLTUK YIKAMA

Bir kanepe, koltuk veya başka bir döşemeyi başarılı bir şekilde temizlemenin anahtarı, temizlenmekte olan kumaşın türünü ve kumaşın durumunu kontrol etmektir. Özel işlemler gerektiren ipek ve ipek karışımları veya deri gibi bazı kumaşlar vardır.

Ayrıca korumada yaptırmanızı öneririz. Koruyucu maddenin yararı kumaş lifinin kirlere ve lekelere karşı dayanıklı olmasıdır.

Dekar Koltuk Yıkamada Alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile kanepeleriniz, koltuklarınız profesyonel bir şekilde yıkanmaktadır.


KOLTUK TEMİZLİĞİ NİÇİN ÖNEMLİDİR ?Koltuk tertemizliği ile tertemiz mekanlara sahip olursunuz.

Bakteri ortamından kurtulursunuz .

Başta astım hastalığı olmak üzere çoğu hastalıktan uzak durursunuz.

Konforlu bir hayat sürmüş olursunuz.

Kir ve lekelerin kumaşa vereceği zarar engellenir Bu sayede kumaşlar uzun hayatlı olur.

Doğru temizlik ürünleri vasıtası ile sağlığınız risk altına girmemiş olur.

Koltuk tertemizliğine ayıracağınız zAhmetli prosedür zamanını sevdiklerinize ayırmış olursunuz. Firmamız, koltuk temizleme prosedürleriyle koltuklarınızın deforme olmadan uzun vakit kullanmanızı sağlar.


 

KOLTUKLARINIZIN TOZU NASIL ALINIR?


    Koltukların toz alma prosedürü sanıldığı kadar zor bir prosedür değildir. Evde kendi imkanlarınız ile kolaylıkla yapabileceğiniz bir prosedürdir. Her koltuk amacıyla toz alma prosedürü ayrı ayrı uygulanır.
    Evde kendi imkanlarınızla koltuk tertemizliğini gerçekleştirmek kısa vakitli geçici bir çözüm yoludur. Firmamız koltuk tertemizliği konusunda, koltuk temizleme Şampuanı, koruyucu leke sökücüler ve profesyonel makine kullanarak kalıcı çözüm üretmektedir.
Kendi başınıza gerçekleştireceğiniz koltuk temizleme prosedüründe, koltuk temizleme şampuanı ve koruyucu leke çıkarıcı kullanmanız olası değildir. Koltuk temizleme şampuanı kullanabilmeniz amacıyla koltuk temizleme makinesi şarttır. Koltuk temizleme makinesi vasıtası ile sarfedilen solüsyon, gerektiği kadar ve eşit miktarda koltuklara gönderilir.