ZEBRA PERDE YIKAMA


            Stor ve Zebra Perdeler, çok sık olmasa da en azından senede 4-5 defa yıkanmalıdır. Çünkü her ne kadar renginden kirlendiği belli olmasa da üstünde çoğu mikrop barınır. Ancak bugünümüzde sarfedilen perdeler, çok detaylıdır. Bazı evlerde kat kat perdeler, birtakım evlerde ise çıkartılması ve yıkanması son derece zor olan, stor türü perdeler kullanılır. Ev ortamında bu tür perdelerin yıkanması son derece zordur. Bu sebeple de kapsamlı temizliklerde bilhassa stor perde yıkama firmaları tercih edilir. Profesyonel bir ekip ile çalışan bu firmalar, perdelerinizin ilk günkü kadar temiz ve parlak, hem de yeni görünmesini sağlayacaktır.

 

Zebra Perde yıkama firmalarının kullandığı temizlik mamülleri; hassas çalışan ve müşteri beklentilerini öneme alan perde yıkama firmalarının kullandığı temizlik mamülleri, hem perdelere zarar vermeyecek özellikte hem perdeleri %100 tertemiz duruma getirecek özelliktedir. Zebra perde yıkama firmaları seçerken, ilk olarak sarfedilen mamüller öneme alınmalıdır.

 

Evde Stor Perde Yıkayan Firmalar

 

Bazı perdeler, asılı bulunduğu yerden çıkartılamaz. Bu perdelerin asılı varbulunduğu yerde tertemiz duruma getirilmesi son derece önemlidir. Zebra perde yıkama firmaları, hangi bölümde olursa olsun evinize gelir, perdelerinizi çıkartılması lüzumiyorsa yerinden çıkartır, temizleyip yine pencerelerinize asar. Çıkartılmaması lüzumen, yani yerinde tertemiz duruma getirilmesi lüzumen perdeleri ise bulunduğu yerde temizleyen çok özel makineleri mevcuttur. Perdelerde her hangi bir hasar oluşturmadan temizlik yapılır. Stor Perde yıkama firmaları ile çalıştığınızda, perdelerde kırışma oluşmaz. Özel buhar ile çalışan perde yıkama makineleri,  perdeleri ütülenmişçesine gösterişli duruma getirecektir.

 

Büyük İş Yerlerinin Perde Temizliğini Yapan Firmalar

 

Büyük iş yerlerinin, pencere adedi son derece çokdır. Bütün pencerelerdeki perdelerin tertemiz duruma getirilmesi ise bir ya da iki şahıs ile imkânsızdır. Çok çok vakit ve emek kayıbına yol açar. Üstelik perdelere zarar verme neticesinde, son derece çok parasal külfet ile karşılaşmak ta mümkündür. Büyük iş yerlerinin perde tertemizliğini yapan perde yıkama firmaları, sadece 1-2 saat içersinde, işini profesyonel şekilde gerçekleştirmek üzere donanımlıdır. İş yerlerindeki işlerin aksama yapmasını önler. Bu ekip aynı anda hem perdeleri temizler hem dilediğiniz takdirde, pencerelerin tertemizliğini gerçekleştirir. Yılda sadece birkaç defa oluşturulan perde tertemizliği, iş yerinde parasal bir külfet yaratmaz.

 

Stor ve Zebra Perde Yıkama İçin Özel Deterjanlar

Evde ya da temizlik şirketinde temizlik yapılırken, perde ya da başka sık yıkanmayan mamüllerin son derece özel deterjanlar ile yıkanması lüzumir. Bu deterjanlar, hem yıkama esnasında mamüllere her hangi zarar vermez, hem içeriği evde astım hastalığı tespit edilen ihtiyar ve çocuklarda soluk darlığına yol açmaz. Perde yıkama firmalarının kullandığı özel deterjanlar, ilaveten perdelerin parlak ve canlı görünmesini sağlar ama renkli perdelerde solma yapmaz. tertemizliği bütün ev halkına hissettirir.

 

Zebra Perde Yıkama Makineleri İle Çalışan Firmalar

 

Zebra Perde yıkama firmalarının, elinde son derece özel makineler mevcuttur. Bu makineler, perdeleri aşağıya indirmeye dahi lüzum kalmadan, varbulunduğu yerde temizler. Aynı anda hem renkli perdelerin solmadan tertemiz duruma getirilmesi hem beyaz storların tertemiz duruma getirilmesi mümkündür. Perde yıkama makineleri, ev içerisinde bulundurulamayacak kadar, kuvvetli motorlara sahiptir. Yalnızca ileri teknoloji ile donatılmış perde yıkama firmaları doğrultusundan kullanılır.

 

Stor Perde Yıkamak İçin Çok Özel Ekip

 

Perde yıkamak amacıyla kapsamlı hizmet veren firmaların, özel olarak her türlü perdenin en ince ayrıntısına kadar tertemizliğini yapan çok özel perde yıkama ekibi mevcuttur. Her gün yüzlerce farklı geliştirilmiş perdenin tertemizliğini yapan bu ekip, lüzum buharla temizlik, lüzumse ıslak ya da kuru temizlik konusu ile ilgili deneyimlidir. Stor perde yıkama firmaları, perdeleri en ince ayrıntısına kadar temizler ve kurutup teslim eder. Üstelik bu hizmet hem büyük ya da ufak evler hem iş yerleri amacıyla verilir.